+380(98)492-07-51

Класифікація моторних масел ACEA

2oil 12.06.2017

Класифікація моторних масел по ACEA

 

 

ACEA - це Асоціація Європейських Виробників Автомобілів. Дана організація була створена для лобіювання інтересів автовиробників. Одним з напрямків діяльності ACEA став випуск вимог щодо застосування моторних масел в двигунах входять до цієї організації компаній.
На сьогоднішній день склад її членів дуже вражає: BMW, DAF, Daimler-Crysler, Fiat, Ford, GM-Europe, Jaguar Land Rover, MAN, Porshe, PSA Peugeot Citroen, Renault, SAAB-Scania, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Остання редакція класифікації моторних масел ACEA прийнята в 2004 році. З цього року моторні масла для дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів по АСЕА об'єднані в одну категорію. Але, у зв'язку з тим, що далеко не всі новітні автомастила, які класифікуються за новою редакцією АСЕА, можуть застосовуватися в двигунах більш ранніх років випуску, виробники автомастил досі часто пишуть на упаковках моторного масла присвоєні раніше класи якості за попередньою редакцією 2002 року .

Зверніть увагу, що будь-який виробник автомастила, який використовує в своїй рекламі і на упаковці стандарти ACEA, повинен в обов'язковому порядку провести необхідні випробування згідно з вимогами організації, що відповідає за відповідність якості моторних масел стандартам ACEA.

Подробнее

Напівсинтетичне моторне мастило

2oil 26.08.2017

Всі моторні масла складаються з трьох важливих компонентів: базове масло, присадки і полімери. Від якості базового масла залежить більша частина його властивостей. Відповідно базові масла бувають мінеральними, синтетичними, гидрокрекинговиє. Під терміном «масло моторне напівсинтетика» розуміється продукт, вироблений на суміші базових масел, перерахованих вище типів.

Вважається, що напівсинтетичне моторне масло - це якась середня за якістю величина між «мінералкою» і «синтетикою». Однак мало хто замислюється, що автомастила «напівсинтетика» теж бувають різними. Причому ступінь, з якою можуть бути різні друг від друга напівсинтетичні моторні масла, несподівано велика.

Подробнее

Cинтетичне моторне мастило

2oil 12.06.2017

 Що таке повністю синтетична олива?

Повністю синтетичні моторні оливи Shell Helix виготовляються на основі 100% синтетичних базових олив з додаванням високоякісних присадок для досягнення більш високих показників ефективності порівняно з оливами, до складу яких входять як синтетичні, так і мінеральні компоненти. До цих високоякісних базових олив додається запатентований комплекс активних мийних присадок Active Cleansing Technology, і в результаті утворюється моторна олива, яка забезпечує відмінне очищення і захист для сучасних двигунів.

Подробнее